Offers “Allianz”

12 days agoAllianz

HR Controller

  • NORWAY

Job description

Ce responsabilitati vei avea :

·  Vei pregati rapoarte locale si regionale/grup lunare, trimestriale si anuale
·  Vei calcula bugetul de cheltuieli pentru anul curent si viitor, tinand cont de nevoile curente și viitoare ale angajatilor AZT
·  Vei pregati rapoarte si analize legate de tendințele fortei de munca, FTE, costurile cu personalul și alte subiecte de HR
·  Vei intocmi rapoarte privind diferitele componente ale schemei de remunerare și analize despre echitatea interna și competitivitatea externa
·  Vei urmari cheltuielile din bugetul de HR, aprobarea investitiilor si cheltuielilor de HR conform bugetului existent;
·  Vei gestiona facturile de HR

Ce asteptari avem de la tine :

·  Minimum 3 ani experienta in analiza si raportare/ domeniul HR
·  Capacitate de analiza si sinteza, atentie la detalii
·  Capacitate de a lucra cu termene limita, atitudine proactiva si adaptabila la schimbare
·  Navighezi cu incredere prin volume mari de date;
·  Detii abilitati foarte bune de comunicare, abilitati analitice si atitudine de rezolvare a problemelor;
·  Limba engleza: nivel mediu/avansat
·  Pachetul Microsoft Office la nivel avansat (accent pe excel)

Ce iti oferim:

·  Oportunitatea de a lucra intr-o companie solida pe piata din Romania, cu acces la programe si know-how din cadrul grupului Allianz
·  Un model de lucru hibrid si un program flexibil
·  Oportunitati de cariera si de dezvoltare profesionala in cadrul unei companii multinationale
·  Asigurare de sanatate si de viata, si posibilitatea de a adera la fondurile de pensii facultative
·  Tichete de masa si tichete cadou
·  Prime de vacanta, de sarbatori si aniversare
·  Oferte si servicii atactive: reduceri la politele de asigurare Allianz-Tiriac, abonament Bookster.

Make every future a success.
  • Job directory
  • Business directory