Offers “Siemens”

Expires soon Siemens

Systém tester pro novou generaci produktů Sinamics G

  • Prague, Česko
  • Design / Civil engineering / Industrial engineering

Job description

Locations:Praha, Tschechien
Job Family:Research & Development

New Search

English (UK)

Job Description

V našem R&D centru Corporate Technology se zabýváme vývojem software, hardware, validací a mechanickým designem. Výsledky naší práce lze najít v mnoha produktech koncernu Siemens pro průmyslovou automatizaci.

Jsme System Technology a Verification Center pro pohony Sinamics. Mise našeho týmu je pomoci našim klientům stát se lídry na poli inovací a produktivity. STVC poskytuje komplexní služby od verifikace produktů třetích stran ve spojení s pohony produktové řady Sinamics až po odborné konzultace.

Vaším úkolem bude

·  vybudování test systému (návrh, montáž, ladění)
·  tvorba PLC programu (TIA portal, Starter, Scout)
·  provádění systémových testů se zařízeními Sinamics Drives
·  analýza výsledků testů
·  dokumentace testů a výsledků dle interních předpisů

Těšit se můžete na

·  bonus za nástup do společnosti ve výši 50 000 Kč
·  zajímavé projekty realizované ve spolupráci s vývojovými centry koncernu Siemens AG
·  špičkově vybavené pracoviště
·  každodenní využití anglického jazyka
·  unikátní technologie a know-how

Co u Vás oceníme

·  SŠ vzdělání elektrotechnického zaměření
·  hluboké zkušenosti programů SIMATIC PLC, Starter, TIA portal
·  znalost produktů Sinamics, speciálně Sinamics G
·  zkušenost s commissioningem pohonů
·  znalost angličtiny

Můžeme Vám nabídnout

·  práci s důrazem na kvalitu a spolehlivost
·  tvůrčí práci a prostor pro seberealizaci
·  systematickou podporu expertního rozvoje
·  sílu a stabilní zázemí společnosti Siemens
·  otevřené možnosti expertního i manažerského růstu
·  5 týdnů dovolené, flexibilní pracovní dobu, home office a firemní mateřské školky v Praze a Ostravě pro lepší skloubení pracovního a soukromého života
·  individuální rozpočet na benefity ve výši min. 24 000 Kč, který si můžete proměnit na kombinaci až 8 dní volna navíc, bodů do cafeterie či příspěvků na penzijní a/nebo životní pojištění
·  příspěvek na stravování ve formě stravenek nebo příspěvku ve firemní kantýně
·  možnost stát se akcionářem Siemens a získat akcie zdarma

Job ID: 85196

Organization: Corporate Technology

Experience Level: Mid-level Professional

Job Type: Full-time

Can't find what you are looking for?

Let's stay connected

Siemens Careers

Contact Us