Offers “Siemens”

Expires soon Siemens

Specjalista / Specjalistka ds. BHP i Ochrony Środowiska

  • Warszawa, POLAND

Job description

·  Warszawa, Poland
·  Environmental Protection, Health & Safety
·  189233
Human Resources

Job Description

W Siemensie tworzymy przyszłość oferując naszym klientom innowacyjne rozwiązania oraz realizując projekty z zakresu digitalizacji i automatyzacji.Projektujemy inteligentne budynki, wytwarzamy prąd i ciepło, a niemal każda linia produkcyjna zawiera komponenty Siemensa. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko Specjalisty/tki ds. BHP, która będzie zajmować promowaniem kultury bezpieczeństwa pracy i we współpracy z pracownikami i managerami wdrażała w życie zasadę „Safety first'.

Jakie będą Twoje zadania?

Nadzorowanie przestrzegania w Spółce przepisów BHP i ochrony środowiska;

Współpraca we wdrażaniu rozwiązań organizacyjno-technicznych mających na celu stałą poprawę bezpieczeństwa pracy i minimalizację ryzyka zawodowego;

Wsparcie przy opracowywaniu i nadzorowaniu programów kształtujących właściwą postawę pracowników;

Inicjowanie programów propagujących kulturę bezpieczeństwa pracy oraz ochronę środowiska naturalnego;

Wdrażanie korporacyjnych standardów BHP i ochrony środowiska;

Zapewnienie sprawnego funkcjonowania systemów zarządzania BHP i ochroną środowiska;

Koordynacja I realizacjaszkoleń BHP;

Przeprowadzanie audytów wewnętrznych;

Prowadzenie statystyk dotyczących BHP i ochrony środowiska;

Opracowywanie instrukcji i procedur.

Jakich umiejętności potrzebujesz, aby tworzyć z nami przyszłość?

Wykształcenie wyższe w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy lub wyższe wykształcenie techniczne i kierunkowe studia podyplomowe;

Min.3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku;

Wiedza merytoryczna w zakresie BHP

Biegła znajomość języka angielskiego;

Umiejętność interpretacji przepisów i zdolność konsultacji problemów wewnątrz i na zewnątrz organizacji;

Znajomość zagadnień z zakresu systemów zarządzania wg norm OHSAS 18001 oraz ISO 14001;

Dobra praktyczna znajomość pakietu MS Office;

Inicjatywa, samodzielność oraz odpowiedzialność za powierzone zadania;

Prawo jazdy kategorii „B” i gotowość do podróży służbowych

Co jeszcze warto wiedzieć?

Obejrzyjfilm o Siemensie w Polsce i odwiedź naszą stronę naFacebooku !

Mamy Ci całkiem dużo do zaoferowania:

Pracę w dynamicznym zespole w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie przykładającejdużą wagę do bezpieczeństwa pracy;

Dogodna lokalizacja biura przy Dworcu Wschodnim (daleko od „Mordoru”);

Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego;

Bogaty pakiet benefitów, między innymi:

prywatna opieka medyczna

ubezpieczenie na życie

karta Multisport

dofinansowanie karty lunchowej

dodatkowe, płatne dni wolne w ramach „Bridge days”

…i wiele innych!

Jak do nas dołączyć?
Daj się poznać i prześlij nam swoje CV.

Job ID: 189233

Organization: Human Resources

Company: Siemens Sp. z o.o.

Experience Level: Mid-level Professional

Job Type: Part-time

Can't find what you are looking for?

Let's stay connected

Siemens Careers

US Only:Review Accommodations for Disability

Contact Us