Offers “Siemens”

Expires soon Siemens

Projektový manažér v oblasti HVAC aplikácií & BMS systémov

  • Bratislavsky Kraj, SLOVAKIA

Job description

Siemens Building Technologies zameriava svoje aktivity na oblasť zabezpečenia energetickej efektívnosti, optimálneho komfortu, ekologickej, bezpečnej a bezproblémovej prevádzky budov a priemyselných objektov. Hľadáme nového člena do nášho tímu!

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Koordinácia projektov automatizovaných a riadiacich systémov na báze PLC pre budovy

V rámci realizácie projektov služobné cesty hlavne po Slovensku

Spolupráca s obchodným oddelením, spracovanie agendy projektového manažmentu (harmonogram prác a dodávok, zmenové listy, podklady pre fakturáciu , sledovanie stavu projektu,...)

Platové ohodnotenie: od 1400€ mesačne / brutto
(Máme zákonnú povinnosť zverejniť v inzerovanej pozícii základnú zložku mzdy. Na pohovore starostlivo posúdime Vašu kvalifikáciu, predpoklady a skúsenosti a kandidátom s vyššou úrovňou skúseností, bude samozrejme seniorita zohľadnená v platovej ponuke. Našim cieľom je odmeňovať zamestnancov férovo s prihliadnutím na situáciu na trhu a tak, aby sme vedeli v našom tíme privítať kvalitných kandidátov)

Výhody:

Práca v odbornom tíme patriacom medzi špičku v oblasti riadenia HVAC aplikácií na Slovensku

Odborný rast v nadnárodnej spoločnosti s medzinárodnými projektami a skúsenosťami

Kancelária, PC, mobilný telefón, služobné auto

Požiadavky na zamestnanca:

Požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

vysokoškolské I. stupňa

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie elektrotechnického smeru výhodou

Počet rokov praxe v projektovom manažmente: 2 roky

Zameranie, odbor:

Automatizácia v HVAC oblasti (technológie budov)

Jazykové znalosti:  Anglický jazyk – pokročilý, Nemecký jazyk - výhodou

Vodičský preukaz:  B

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Základné znalosti o riadení HVAC aplikácií a SCADA vizualizačných systémov

Schopnosť orientácie v odbornej anglickej dokumentácii

Základná znalosť zapájania rozvádzačov

Znalosť čítania projektovej dokumentácie

Microsoft Office (Outlook, Word, Excel, PowerPoint)

Certifikát projektového manažmentu výhodou

Komunikačné a organizačné schopnosti

Organization: Smart Infrastructure

Company: Siemens s.r.o.

Experience Level: Experienced Professional

Job Type: Full-time

Make every future a success.
  • Job directory
  • Business directory