Offers “Siemens”

Expires soon Siemens

Gyakornok/Diák - minőségügyi adatgyűjtés, elemzés

  • Budapest (Budapest)

Job description

A Siemens válaszokat biztosít korunk legégetőbb kérdéseire: infrastruktúrát építünk ott, ahol még nincs és fejlesztünk, ott, ahol van. Ellátjuk a világot energiával, segítünk az iparágak gördülékeny és fenntartható működtetésében és részt vállalunk a digitális jövő alapjainak kiépítésében.

Munkavégzés helye: Csepel

Milyen feladatok várnak rád?

gyártás során keletkezett adatok összegyűjtése, rendszerezése

adatrögzítés vállalatirányítási rendszerben

heti, havi rendszerességgel adatok, összefoglalók frissítése

kimutatások készítése Excelben, Power Pointban

egyszerűbb mérési feladatok elvégzése

email-es kapcsolattartás nemzetközi környezetben

Mi különböztet meg másoktól?

min. alap angol nyelvtudás

pontosság, igényes munkavégzés

magabiztosság Excel, Power Point használatában

munkaidő: rugalmas; lehetőleg heti 4-5 nap (2-4 órára)

SAP ismeret előny

Mit érdemes még tudnod?

A feladatokhoz kapcsolódóan biztosítani tudunk szakmai gyakorlati helyet vagy szakdolgozati témát is minőségbiztosítási területen.

Miért a Siemens?

Azon túl, hogy versenyképes juttatási csomagot és modern, nemzetközi munkakörnyezet nyújtunk, sokfélék vagyunk és elfogadjuk egymást. Értékeljük a teljesítményt, az egyéni hozzájárulást és figyelembe vesszük a különböző gondolkodásmódokat.

Kitöltési segédlet a pozícióra való jelentkezéshez a JELENTKEZÉSI ÚTMUTATÓ feliratra kattintva érhető el:

JELENTKEZÉSI ÚTMUTATÓ

Organization: Siemens Energy

Company: Siemens Energy Kft.

Experience Level: Student (Not Yet Graduated)

Job Type: Either

Make every future a success.
  • Job directory
  • Business directory