Offers “Siemens”

Expires soon Siemens

Értékesítő mérnök (villamos energiaelosztási rendszerek)

  • Budapest (Budapest)
  • Procurement

Job description

·  Budapest, Hungary
·  Sales
·  122417
Smart Infrastructure

Job Description

A Siemens válaszokat biztosít korunk legégetőbb kérdéseire: infrastruktúrát építünk ott, ahol még nincs és fejlesztünk, ott ahol van. Ellátjuk a világot energiával, segítünk az iparágak gördülékeny és fenntartható működtetésében és részt vállalunk a digitális jövő alapjainak lerakásában.

Milyen feladatok várnak rád?

·A Distribution System (Villamos energiaelosztási rendszerek) üzletág portfóliójának képviselete

·Sales tevékenység folytatása: elsősorban közép-, és kisfeszültségű berendezések, rendszer üzletek értékesítése, megszerzése, megvalósítása

·Az ipari végfelhasználók, EPC-k (Engineering, Procurement and Construction), berendezésgyártók vevőcsoportoknál a vállalat számára releváns üzletek támogatása

·Kapcsolattartás különböző vevőcsoportokkal ipari végfelhasználók, EPC-k, berendezésgyártók

·Szoros együttműködés a szervezet belső csoportjaival, mint háttértámogatás, szerviz

·Vevő, projektspecifikus rendszer ajánlatok kidolgozása a háttértámogató csapat segítségével

·Kapcsolattartás az alvállalkozókkal már az előkészítő, ajánlati szakaszban, együttműködés a kivitelezési fázisban

·A rendszerüzletek szakszerű lezárása

Mi különböztet meg másoktól?

·Villamosmérnök végzettség

·Középszintű angol nyelvtudás

·Energiaelosztási termék, rendszer értékesítői pozícióban szerzett min. 3 éves tapasztalat

·Közép-, és kisfeszültségű energiaelosztási, ipari végfelhasználói piac (vevők, piac, versenytársak) ismerete

·Backoffice, műszaki szupport pozícióban szerzett tapasztalat előny

·B kategóriás jogosítvány

·Jó kommunikációs készség, csapatjátékos

Mit érdemes még tudnod?

·Erősáramúvillamosmérnök végzettség előny

·Német nyelvtudás előny

·Határozatlan idejű, teljes munkaidős szerződés

·Céges autó

Miért a Siemens?

Azon túl, hogy versenyképes juttatási csomagot és modern, nemzetközi munkakörnyezet nyújtunk, sokfélék vagyunk és elfogadjuk egymást. Értékeljük a teljesítményt, az egyéni hozzájárulást és figyelembe vesszük a különböző gondolkodásmódokat.

Útmutató a pozícióra való jelentkezéshez: https://assets.new.siemens.com/siemens/assets/api/uuid:8486ee3e-7498-4618-aece-826d91fcf198/version:1562754773/poziciokra-valo-jelentkezes-menete.pdf

Job ID: 122417

Organization: Smart Infrastructure

Company: Siemens Zrt.

Experience Level: Experienced Professional

Job Type: Full-time

Can't find what you are looking for?

Let's stay connected

Siemens Careers

US Only:Review Accommodations for Disability

Contact Us