Offers “Siemens”

Expires soon Siemens

Diszpécser

  • Kecskemét (Kecskeméti járás)

A Siemens válaszokat biztosít korunk legégetőbb kérdéseire: infrastruktúrát építünk ott, ahol még nincs és fejlesztünk, ott ahol van. Ellátjuk a világot energiával, segítünk az iparágak gördülékeny és fenntartható működtetésében és részt vállalunk a digitális jövő alapjainak lerakásában.

Az integrált hajtásrendszerektől az intelligens vezérlőkön át az innovatív PLM szoftverig. Digital Factory és a Process Industries and Drives üzletágaink az ipari automatizálás és hajtástechnika területén nyújtanak innovatív termékeket és megoldásokat.

Munkavégzés helye: Kecskemét

Milyen feladatok várnak rád?

· Karbantartás vezető támogatása járműipari termelő berendezések operatív karbantartásának kidolgozásában és megvalósításában

· A  berendezések állapotának felügyelete

· Az üzemzavar-elhárítási munkálatok elindítása, koordinálása és a folyamat korábbi vagy későbbi szakaszában érintett területekkel való egyeztetése

· A vonatkozó munkamegbízások és visszajelzések összeállítása és gondozása, beleértve az adatok karbantartás tervezési rendszerbe való bevitelét is

· A felterjesztési stratégia megvalósítása

· Alkalmazási terület: Rendszer-, robot-, eljárási, alkalmazási, szállítási, hegesztési, emelési és irányítás-technika, busztechnológia és szabályozástechnika.

Mi különböztet meg másoktól?

· Tárgyalóképes német nyelvtudás

· 3 műszakos műszakrend vállalása

· Önállóság és szervezőkészség

· Jó kommunikációs készség és csapatszellem

· Térbeli és időbeli rugalmasság (többletmunka végzésére való hajlandóság)

· Az MS-Office megfelelő szintű ismerete

Miért a Siemens?

Azon túl, hogy versenyképes juttatási csomagot és modern, nemzetközi munkakörnyezetet nyújtunk, sokfélék vagyunk és elfogadjuk egymást. Értékeljük a teljesítményt, az egyéni hozzájárulást és figyelembe vesszük a különböző gondolkodásmódokat.

Organization: Digital Industries

Company: Siemens Zrt.

Experience Level: Early Professional

Job Type: Full-time

Make every future a success.
  • Job directory
  • Business directory