Offers “Mars”

Expires soon Mars

Specjalista ds. Logistyki Zaopatrzeniowej | Mars Polska | Sochaczew

  • POLAND

Kariera w firmie Mars oznacza wiele ekscytujących i wymagających zadań w ramach naszego zróżnicowanego biznesu. Mars to idealne miejsce tych, którzy lubią i chcą pracować w sposób unikalny, niestndardowy, odbiegający od przyjętych schematów. Tutaj uczymy się poprzez pracę, cenimy szeroką perspektywę i różnorodne doświadczenia. Nasza kultura organizacyjna daje Współpracownikom szansę nieustannej nauki i rozwoju, z którego mogą być dumni.

Zachęcamy wszystkie osoby, chcące rozwijać się w strukturach logistyki w naszej firmie, do aplikacji na stanowisko:

KOORDYNATOR ZAOPATRZENIA

Segment: Petcare

Lokalizacja: Sochaczew

Główne obowiązki na tym stanowisku:

·  Planowanie, zamawianie i kontrola dostawy surowców i/lub opakowań w taki sposób, aby zapewnić ciągłość produkcji oraz uzgodniony poziom zapasów
·  Proponowanie oraz wprowadzanie w życie uzgodnionego poziomu zapasów surowców i/lub opakowań
·  Współpraca z planistą produkcji w obszarze planowania nowych aktywności
·  Rozliczanie kosztów opakowań i/lub surowców po zakończonych aktywnościach, uzgadnianie obciążenia uzasadnionymi kosztami innych działów, jednostek lub dostawców
·  We współpracy z Działem Zakupów utrzymywanie dobrych relacji z dostawcami oraz rozwijanie sposobów współpracy
·  Przygotowywanie i komunikowanie raportów i wyników analiz z obszaru odpowiedzialności np.: poziom zapasów, termin przydatności do zużycia, koszty scrapu

To stanowisko jest dla Ciebie, jeżeli:

·  Posiadasz wykształcenie wyższe min. licencjackie, preferowane w obszarze logistyki i kierunków pokrewnych
·  Posługujesz się pakietem Ms Office
·  Swobodnie komunikujesz się w języku angielskim (poziom oczekiwany: B2)
·  Posiadasz zdolności analitycznego myślenia
·  Dobrze odnajdujesz się w nieoczywistych sytuacjach i lubisz wyzwania

Oferujemy:

·  Ciekawą i rozwojową pracę w dynamicznym, zaangażowanym i pozytywnym zespole
·  Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę
·  Bogaty pakiet benefitów: ubezpieczenie indywidualne, opiekę medyczną dla Ciebie oraz Twojej rodziny z dostępnością placówki na miejscu w Sochaczewie; kartę multisport, pakiet oszczędnościowy, całodobowo otwartą stołówkę pracowniczą, w której za posiłek zapłacisz połowę standardowej ceny; możliwość zakupu naszych produktów po preferencyjnych stawkach
·  Rozwój i możliwość uczestnictwa w szkoleniach zewnętrznych oraz wewnętrznych

Logistyka, Logistics, Supply Chain, Łańcuch Dostaw, Produkcja

Make every future a success.
  • Job directory
  • Business directory