Offers “L’Oréal”

Expires soon L’Oréal

operátor příjmu

  • Prague (okres Hlavní město Praha)
  • Marketing

Job description

L’Oréal CZ/HU/SK with its regional HQ in Prague is a fast-growing company with a strong position on the beauty market in all three countries.

PRACUJTE PRO LORÉAL SE VŠEMI VÝHODAMI!

Do našeho distribučního a skladového centra v Říčanech u Prahy hledáme nové kolegy do našeho příjemného pracovního kolektivu!

NABÍZÍME:
Zajímavé finanční ohodnocení!
Finanční podíl ze zisku společnosti!
5 týdnů dovolené!
Stravenky v hodnotě 100 CZK na den!
Benefitní kartu v hodnotě 5.000 CZK za rok na kulturní a sportovní aktivity nebo do lékáren
Sleva na produkty až do výše 40.000 CZK za rok!
Příspěvky na životní a penzijní připojištění!
Směnný provoz 06:00 - 14:15, 13:45 – 22:00
Svoz zaměstnanců z Říčan a Opatova

NÁPLŇ PRÁCE:
Práce se scannerem
Manipulace se zbožím za použití manipulační techniky (nízkozdvižný vozík)
Zodpovědnost za zajištění nakládky zboží
Práce s objednávkami (v SAP)
Komunikace s odd. Expedice – se Shift Leadery
Plánování práce v DC
Dohledávání a řešení problémů
Vyplňování dokumentů
zástupce Shift/Team Leadera na Expedici – případná supervize agenturních zaměstnanců

IDEÁLNÍ KANDIDÁT:
Má organizační a komunikační schopnosti
Je pečlivý se smyslem pro detail
100% spolehlivost
Flexibilita výhodou
Je týmový hráč
Zkušenosti se skladovými procesy
Zkušenosti s RF terminály (skenery) – výhodou

V PŘÍPADĚ ZÁJMU NÁS KONTAKTUJTE KDYKOLIV, BUDEME SE TĚŠIT!

L'Oréal
","title":"Operátor příjmu","datePosted":"2019-08-08T07:27:46.416Z","occupationalCategory":"Operations","@context":"http://schema.org"} Operátor příjmu in Prague | Operations at l'oreal       .aurelia-hide { display:none !important; }      L'Oréal | Job Description

Make every future a success.
  • Job directory
  • Business directory