Offers “Kn Portal”

Expires soon Kn Portal

Készletellenőr

  • HUNGARY

Két éve indult logisztikai központunkba keressük leendő Kollégáinkat! 2017 nyarán egy zöldmezős beruházás keretében indult új raktárban 23 500 négyzetméteren, több mint 80 000 cikkszámmal autóalkatrészek raktározását látjuk el az amerikai Federal Mogul cégcsoportnak. Feladataink közé tartozik az Európából és a tengerentúlról érkező áruk átvétele, tárolása, valamint az európai, közel-keleti és észak-afrikai régiókba irányuló megrendelések összekészítése, csomagolást és kiszállításra való előkészítése is.

Your Role

A leendő munkatársunk feladatai közé tartozik az áruk mozgatása és könyvelés illetve a készletellenőrzésének végrehajtása.

Your Responsibilities

·  Az áruk mozgásának ellenőrzése, módosító könyvelések elvégzése a raktározási szoftverben
·  Rendszeres készletellenőrzések végrehajtása, tárhelyek rendszerben vezetett és fizikai árumennyiségeinek összehasonlítása, eltérések kezelése (üres hely leltárak, ciklikus leltárak, szavatossági idő ellenőrzések, stb.)
·  Raktárkészletet érintő kérdésekben hatékony és pontos információáramlás biztosítása ügyfélszolgálat és operatív területek között
·  Visszáru kezelés, kapcsolódó könyvelések / készletmozgások végrehajtása raktározási szoftverrendszerben, kapcsolattartás ügyfél képviselőjével, ügyfélszolgálati kollégákkal
·  Részvétel készletmegállapító leltárak előkészítésében és lefolytatásában

Your Skills and Experiences

·  Hasonló munkakörben szerzett több éves tapasztalat
·  Új típusú OKJ-s targoncavezetői engedély
·  Minimum befejezett általános iskolai végzettség
·  Felhasználói szintű számítógépes ismeret (word, excel)
·  Pontos és precíz munkavégzés
·  Két műszakos, nyolcórás munkarend vállalása
·  Csapatjátékos, ügyfélközpontú hozzáállás

Good Reasons to Join

A Kühne + Nagel Kft. stabil, nemzetközi háttérrel rendelkező, piacvezető szállítmányozó, ahol kellemes munkahelyi légkörben, energikus és szakértő csapatra támaszkodva érhetsz el szakmai sikereket. Az aktuális juttatási trendeket követve versenyképes jövedelmet kínálunk munkavállalóink részére. A világ 100 országában, 1300 irodában, több mint 82 000 munkatárssal a Kühne + Nagel csoport a világ vezető logisztikai szolgáltatóinak egyike. Cégünk erős piaci pozíciót foglal el a szerződéses és gyártás-kiszolgálási logisztikában, tengeri, légi és közúti szállítmányozásban. Magyarországon már 26 éve vagyunk jelen a logisztikai és szállítmányozási piacon 5 telephelyen, több mint 2000 fővel.","datePosted":"2019-12-03T00:00:00.000Z

Make every future a success.
  • Job directory
  • Business directory