Offers “General Electric”

Expires soon General Electric

Compliance Engineer

  • Budapest, Magyarország
  • Design / Civil engineering / Industrial engineering

Job description

3169383
Additional Cities

Veresegyhaz
Career Level

Experienced
Relocation Assistance

No
Business

GE Power
Business Segment

Power Power Services
Function

Services
Country/Territory

Hungary
Postal Code

2112
Essential Responsibilities

·  A globális mérnöki csapat megbecsült tagjaként felelős leszel az egyes országokba
szállítandó turbina pótalkatrészek műszaki megfelelőségének ellenőrzéséért

·  Napi szinten tartod a kapcsolatot globális beszállítókkal annak érdekében, hogy a műszaki
megfelelőségi információkat és adatokat összegyűjtsd

·  Ellenőrzöd a pótalkatrészekhez kapcsolódó dokumentációkat műszaki elvárások
szempontjából

·  Aktívan részt veszel a vállalatirányítási rendszer tesztelésében és a műszaki megfelelőségi
adatok folyamatos frissítésében

·  Különböző folyamat fejlesztési projektekben vehetsz részt a műszaki előírások és szabványok
megfelelőségének javítása érdekében

·  Olyan új, rendszerszintű projektekben is részt vehetsz, amelyekben új elvárásrendszerek
kerülnek bevezetésre különböző régiókban Európa mellett, mint Ázsia, Közel-Kelet és DélAmerika

·  Mindezek mellett foglalkozol a turbina pótalkatrészek export kód- és vám tarifa kódokhoz
kapcsolódó műszaki kérdésekkel
Qualifications/Requirements

·  Legyen felsőfokú végzettséged (gépészmérnök, villamosmérnök, mechatronikai mérnök)

·  Magabiztosan használd az angol nyelvet írásban és szóban egyaránt

·  Legyen tapasztalatod műszaki rajzok és anyaglisták olvasásában

·  Rendelkezz analitikus, elemző szemlélettel

·  Legyél nyitott a sokrétű feladatvégzésre

·  Pontos, precíz munkát adj ki a kezeid közül

·  Logikus gondolkodásod és rugalmas személyiséged jól illeszkedjen fiatalos csapatba

·  Hatékonyan kommunikálj és tudd megoldani a problémákat

·  Képes legyél feladatok priorizálására
Desired Characteristics

·  Gyártó szférában szerzett tapasztalat

·  Második idegen nyelv

Amit mi kínálunk/What we can offer you:

·  Rugalmas munkaidő és helyszín (Budapest/Veresegyház)

·  Kiváló munkakörülmények

·  Szakmai előrelépés, fejlődés

·  Hosszútávú karrier lehetőségek

·  Vállalati busz (Örs vezér tér vagy Újpest Városkapu – 30 perc)

·  Saját ebédlő

·  Banki tanácsadás, színház/koncert jegyek vásárlásának lehetősége

·  Saját fitnesszterem, sportpálya, szauna

·  Családbarát irodák, gyermekvállalási mentorálás, nyári táborok lehetősége

·  Különböző önfejlesztő tevékenységek lehetősége ( ToastMasters, WomensNetwork,
NewGEnerations)
About Us

GE is the world's Digital Industrial Company, transforming industry with software-defined machines and solutions that are connected, responsive and predictive. Through our people, leadership development, services, technology and scale, GE delivers better outcomes for global customers by speaking the language of industry.
Primary Country

Hungary
Primary State/Province

Pest
Primary City

Veresegyhaz

Make every future a success.
  • Job directory
  • Business directory