Offers “Aviva”

Expires soon Aviva

Starszy Likwidator Szkód Mieszkaniowych Starszy Likwidator Szkód Mieszkaniowych Starszy Likwidator Szkód Mieszkaniowych

  • Warszawa, POLAND

Cześć, cieszymy się, że tu jesteś! Zerknij na nasze ogłoszenie – może pasuje do Ciebie lub kogoś z Twoich znajomych?

Starszy Likwidator Szkód Mieszkaniowych

Spójrz, jakie będziesz mieć zadania:

·  Obsługa klienta w procesie likwidacja szkód mieszkaniowych
·  Wyliczanie odszkodowań i ustalanie zakresu odpowiedzialności
·  Wydawanie decyzji w sprawach odszkodowawczych
·  Zabezpieczenie praw regresowych
·  Zlecanie oględzin podmiotom zew. i nadzór nad ich realizacją
·  Wprowadzanie oraz kontrola poprawności danych w programach dedykowanych do obsługi szkód
·  Rozpatrywanie szkód złożonych oraz odwołań

Dla nas ważne są:

·  Doświadczenie w obsłudze klienta
·  Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
·  Umiejętność prowadzenia negocjacji
·  Odpowiedzialność, samodzielność i zaangażowanie
·  Terminowość w realizacji powierzonych zadań
·  Obsługa programu do kosztorysowania
·  Otwartość na różnorodność

To, co u innych jest benefitem, dla nas jest standardem:

·  Umowa o pracę
·  Prywatna opieka medyczna
·  Kafeteryjny system benefitów

W Avivie zapewniamy:

·  Pracę w dobrej lokalizacji (Metro Dworzec Gdański)
·  Dodatkowe uprawnienia rodzicielskie
·  Ubezpieczenie grupowe połączone z funduszem kapitałowym
·  Zniżki na ubezpieczenia
·  Program akcji pracowniczych
·  Elastyczne godziny rozpoczynania pracy
·  Możliwość pracy zdalnej
·  Dostęp do platfom e-learningowych
·  Brak oficjalnego dress code’u
·  Środowisko pracy wspierające różnorodność

Widzisz już siebie w Avivie? Koniecznie aplikuj!

Aviva będąc sygnatariuszem Karty Różnorodności stosuje politykę równego traktowania oraz tworzy środowisko pracy przyjazne osobom niepełnosprawnym. Od kandydatów/tek nie wymagamy podawania daty urodzenia, stanu cywilnego oraz załączania zdjęć. Do aplikowania zapraszamy zarówno kobiety jak i mężczyzn.

Make every future a success.
  • Job directory
  • Business directory