Offers “Aviva”

Expires soon Aviva

Młodszy Analityk Wsparcia Technicznego

  • Internship
  • Warszawa, POLAND
  • IT development

Cześć, cieszymy się, że tu jesteś! Zerknij na nasze ogłoszenie – może pasuje do Ciebie lub kogoś z Twoich znajomych?

Poszukujemy osoby, która dołączy do zespołu wsparcia aplikacji.

Zespól wspiera sześć aplikacji SAP, które zlokalizowane są w Wielkiej Brytanii. Godziny pracy w jakich wsparcie jest wymagane to 9 19 polskiego czasu, jednakże my zaczynamy prace już od 8 rano, pracując w trzech różnych zmianach. Wspieramy głównie użytkowników z UK, jednakże aplikacje są używane od Azji po Kanadę.

Jednym z ważnych zadań zespołu jest wsparcie dwóch krytycznych cykli raportowych, w których wykorzystywane są wspierane przez nas aplikacje.

Spójrz, jakie będziesz mieć zadania:

  • Obsługa problemów biznesowych i zapytań

  • Zarządzanie dostępem użytkowników

  • Administracja i konfiguracja aplikacji do raportowania finansowego

  • Konserwacja aplikacji (aktualizacje, zmiany, łatki, poprawki podatności

  • Coroczne testy DR środowisk

  • Wsparcia i administracja aplikacji w AWS

  • Prowadzenie problemów technicznych w kierunku zamknięcia

  • Testy aplikacyjne

  • Zarządzanie certyfikatami

  • Współpraca z zewnętrznymi dostawcami

  • Utrzymywanie zgodności usług ze standardami Aviva, takimi jak proces kontroli dostępu AGC IT (ACDS), dokument kontroli dostępu do systemów (SACD) i cykl rozwoju systemu (SDLC)

  • Tworzenie procedur, raportów i dokumentacji

  • Budowanie bazy wiedzy

Dla nas ważne są:

  • Zrozumienie następujących technologii: Jira, zapytania SQL (MSSQL i Oracle), znajomość języka skryptowego (np. Bash, PowerShell, Java), platforma kontroli wersji (np. Git)
  • Doświadczenie w protokołach sieciowych, takich jak HTTP, TCP / IP
  • Znajomość usług sieciowych i chmury AWS
  • Doświadczenie we wspieraniu / rozwiązywaniu problemów w aplikacjach i serwerach
  • Możliwość zarządzania wieloma aplikacjami i powiązanymi infrastrukturami oraz pracy z nimi
  • Możliwość dostosowania się do zmian infrastruktury systemu i szybkiego uczenia się nowych systemów
  • Możliwość pracy pod dużą presją i elastycznością związaną z pracą nad aplikacją na żywo, która jest niezbędna w procesach finansowych całej firmy na poziomie globalnym
  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Otwartość na różnorodność

To, co u innych jest benefitem, dla nas jest standardem:

  • Umowa o pracę
  • Prywatna opieka medyczna
  • Kafeteryjny system benefitów

W Avivie zapewniamy:

  • Pracę w dobrej lokalizacji (Metro Dworzec Gdański)
  • Dodatkowe uprawnienia rodzicielskie
  • Ubezpieczenie grupowe połączone z funduszem kapitałowym
  • Zniżki na ubezpieczenia
  • Program akcji pracowniczych
  • Dyżury lekarza w biurze
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Dostęp do platfom e-learningowych
  • Brak oficjalnego dress code’u
  • Strefa relaksu i fotele do masażu w biurze
  • Środowisko pracy wspierające różnorodność

Widzisz już siebie w Avivie? Koniecznie aplikuj!

Aviva będąc sygnatariuszem Karty Różnorodności stosuje politykę równego traktowania oraz tworzy środowisko pracy przyjazne osobom niepełnosprawnym. Od kandydatów/tek nie wymagamy podawania daty urodzenia, stanu cywilnego oraz załączania zdjęć. Do aplikowania zapraszamy zarówno kobiety jak i mężczyzn.

Make every future a success.
  • Job directory
  • Business directory